O mnie

Wykształcenie

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyłam roczne podyplomowe studia z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

W latach 2006-2008 uczestniczyłam w Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Gdańskim Centrum Psychoterapii.

Ukończyłam 4-letnie szkolenie z psychoterapii psychoanalitycznej w Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej „Trójmiasto”, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej (PTPP). Ukończyłam także 2,5 letnie szkolenie z psychoterapii psychoanalitycznej dzieci i młodzieży organizowane przez PTPP.

Jestem członkiem nadzwyczajnym PTPP. Obecnie jestem w trakcie certyfikacji.

Doświadczenie zawodowe

Pracuję w zawodzie psychologa i psychoterapeuty od 2008 roku.

W latach 2008-2014 w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży oraz na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Gdańskim Centrum Zdrowia, gdzie prowadziłam konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży i ich rodziców, terapię indywidualną i grupową oraz konsultacje rodzinne.

Od 2014 roku jestem zawodowo związana z Gdańskim Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży. Prowadzę tam konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych oraz konsultacje dla par i małżeństw. Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym.

W latach 2013-2016 byłam związana z Kolektywem Terapeutycznym w ramach pracy w prywatnym gabinecie w Gdyni. Prowadziłam między innymi psychoterapię dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Współpracowałam ze Stowarzyszeniem Sopocki Dom, gdzie prowadziłam grupę wsparcia dla rodziców podopiecznych placówki. Wszędzie tam, gdzie potrzebny jest psycholog Trójmiasto może liczyć na moją wiedzę, doświadczenie i profesjonalne wsparcie.

Prowadzę również psychoterapię w języku angielskim. Mam doświadczenie w pracy z obcokrajowcami, zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi. Zajmuję się też tłumaczeniem tekstów naukowych z zakresu psychoanalizy. Moją znajomość angielskiego potwierdza Certificate of Proficiency in English wydany przez Cambridge University.

Zawodowo interesuję się pomocą okołoporodową i problematyką rozwoju małych dzieci a także zaburzeniami okresu dojrzewania. Jeśli, jako rodziców, interesuje Państwa taka psychoterapia Sopot, oferuje co najmniej kilka gabinetów, w których można pracować nad wymienionymi problemami.

W swojej pracy dbam o zachowanie standardów etycznych Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, które zobowiązują terapeutę m.in do zachowania poufności, stałej superwizji swojej pracy a także odbycia własnej terapii szkoleniowej.