O mnie

Wykształcenie

Jestem psycholożką i certyfikowaną psychoterapeutką dzieci i młodzieży (Certyfikat nr 26 PTPP), w trakcie certyfikacji z psychoterapii osób dorosłych.

Moje szkolenie zawodowe obejmuje:

Jestem członkinią PTPP. Od czasu ukończenia szkoleń nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w seminariach kliniczno-teoretycznych oraz konferencjach oraz superwizji indywidualnej.

W mieście Sopot prowadzę gabinet, gdzie oferuję psychoterapię.

Doświadczenie zawodowe

Pracuję w zawodzie psychologa i psychoterapeuty od 2008 roku.

Mam doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i parami oraz rodzinami. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in w poradni zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży, na dziennym oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży oraz w Gdańskim Ośrodku Pomocy Psychologicznej. Od kilku lat prowadzę swój własny gabinet (Sopot), w którym pracuję indywidualnie z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Wszędzie tam, gdzie potrzebny jest psycholog Trójmiasto może liczyć na moją wiedzę, doświadczenie i profesjonalne wsparcie.

Prowadzę również psychoterapię w języku angielskim. Mam doświadczenie w pracy z obcokrajowcami, zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi. Zajmowałam się tłumaczeniem tekstów naukowych z zakresu psychoanalizy. Moją znajomość angielskiego potwierdza Certificate of Proficiency in English wydany przez Cambridge University.

Sposób pracy

Moja praca jest moją pasją, dlatego nieustannie staram się pogłębiać moją wiedzę i warsztat pracy. Z każdą osobą, która zgłasza się do mojego gabinetu chciałabym znaleźć sposób na jak najlepsze poczucie i zrozumienie jej trudności. Wierzę, że w unikatowej dla każdej pary terapeuta-pacjent relacji pojawia się możliwość nazwania i przepracowania trudności, które leżą na drodze do rozwoju i prowadzenia satysfakcjonującego, twórczego życia. Moim narzędziem pracy jest teoria  i praktyka psychoanalityczna, która w swoim bogactwie daje moim zdaniem najpełniejsze możliwości rozumienia ludzkiej psychiki. Czerpię także wiedzę z innych dyscyplin, takich jak teoria  przywiązania, neuronauka, psychotraumatologia. Jestem też otwarta na współpracę z innymi nurtami terapeutycznymi.  Staram się cały czas poszerzać wiedzę studiując literaturę, uczestnicząc w  seminariach teoretyczno-klinicznych,  konferencjach naukowych, a także wymieniając nie myślami i doświadczeniam z kolegami i koleżankami ze środowiska zawodowego. Regularnie superwizję swoją pracę.

W obszarze moich zainteresowań zawodowych leży próba zrozumienia dynamiki zaburzeń psychicznych i osobowości oraz stanów autystycznych, a także pomoc pacjentom po traumie. Z ciekawością przyglądam się także rozwojowi dzieci i młodzieży, próbując zrozumieć problemy okresu dojrzewania. Chciałabym móc dzielić się tym rozumieniem i wiedzą z rodzicami, by pomóc im w poprawie kontaktu z dziećmi.

Jeśli, jako rodziców, interesuje Państwa taka psychoterapia Sopot, oferuję swoja pomoc w tym zakresie.

W swojej pracy dbam o zachowanie standardów etycznych Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, które zobowiązują terapeutę m.in do zachowania poufności, stałej superwizji swojej pracy a także odbycia własnej terapii szkoleniowej.